fbpx

Cicák, szponzor cuccok, és indokolatlan kandalló: Így karácsonyoztak az F1-es versenyzők!

Nem maradhat el karácsonykor, hogy összegyűjtsük, miként ünnepeltek, mit posztoltak a Forma-1-es versenyzők.

Carlos Sainz csak a 24 óra után eltűnő Instagram sztoriba posztolt, méghozzá arról, hogy a Sainz család még karácsonykor sem pihen. A videón az volt látható, hogy id. Sainz épp az elliptikus tréneren edz. Nem lazázza el, hiszen január 5-én kezdődik a Dakar rali, amin ismét rajthoz áll.

Pierre Gasly is csak „elnűnőset” posztolt, az asztalt körbeülő hatalmas családjáról.

Esteban Ocon a karácsonyfa előtt szelfizett a szüleivel.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Esteban Ocon (@estebanocon) által megosztott bejegyzés

 

Alex Albonéknál egyforma pizsamában gyűlt össze a család a karácsonyfa előtt, ha pedig tovább lapoztok a képek között, azt is láthtajátok, hogy az állataik milyen ruhákat kaptak. 😀

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Albon Pets (@albon_pets) által megosztott bejegyzés

Valtteri Bottas Adelaide-ben (Ausztrália) időzik barátnőjével, Tiffanyval, mert közben kerékpárversenyre készül. A bringák és szörfdeszkák látványát egy kis asztali karácsonyfával és egy begyújtott kandallóval igyekeznek ünnepibbé tenni. Többen „meg is szólták”, hogy minek gyújtották be a kandallót, hiszen Adelaide-ben 20 fok felett van a hőmérsékelt.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Valtteri Bottas (@valtteribottas) által megosztott bejegyzés

Nico Hülkenberg egy családi fotóval kíván mindenkinek kellemes ünnepeket.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Nico Hülkenberg (@hulkhulkenberg) által megosztott bejegyzés

Guanyu Zhou visszafogottan ült le egy karácsonyfa elé, de ha lapoztok a posztban, akkor az ünneplőbe öltöztetett cicáját is megnézhetitek. 🙂

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

周冠宇 | Zhou Guanyu (@zhouguanyu24) által megosztott bejegyzés

Fernando Alonso sem bír magával, karácsonykor is a gokartpályáról posztolt.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Fernando Alonso (@fernandoalo_oficial) által megosztott bejegyzés

 

George Russell barátnőjével közös, idilli karácsonyi fotót posztolt. A képnek azonban a kommentelők szerint van némi „szépséghibája”, méghozzá az, hogy a képen látható összes ajándékdoboz szponzor cucc, a Tommy Hilfiger dobozai.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

George Russell (@georgerussell63) által megosztott bejegyzés

Max Verstappen Brazíliában töltötte a karácsonyt a Piquet családdal. Ha lapoztok, a második képen látható, milyen sokan is vannak, csak fektetve fért ki a fotó. 😀 Ők rendeztek egy családi gokartversenyt is, amit Max nyert meg. Erről ide kattintva olvashatsz bővebben.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Max Verstappen (@maxverstappen1) által megosztott bejegyzés

 

Ráadásként pedig nem F1-es, de magyar: Kiss Norbi, ötszörös Európa-bajnok kamionversenyző karácsonyi üdvözlete 🙂

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Norbert Kiss (@drivernorbi) által megosztott bejegyzés

10+1 javaslat, mivel üsd el az időt motorsport kedvelőként, ha már unod a karácsonyi sablonokat